• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

Как сохранить чистоту в свинарнике? Это вообще реально?

0 голосів
14 Трав, 17 від Ольга в категорії зміст тварин

2 Відповіді

0 голосів
Ольга, насамперед треба пам'ятати, що хоч свині і люблять поваляться в грязі, але їм обов'язково потрібно сухе, чисте містечко, де вони зможуть відпочивати, маленьким поросятам обов'язково потрібна чистота, якщо її не буде  вони будуть хворіти і можлива загибель, у свиней бажано чистити кожні два дні, глибока підстилка їм не годиться, від будь-яких шкідників, що там живуть, вони можуть хворіти і погано рости.

Під підстилку годиться: тирса, солома, лушпиння з насіння.

Крім цього необхідно регулярно проводити дезінфекцію свинарника. Для побутового свинарника підійде будь-який засіб, а для великої свиноферми - професійні ветеринарні средства (дезінфектант "Респур". З 1 літра виходить 2000 літрів готового розчину.)
22 Трав, 17 від Людмила
0 голосів
Підтверджую, хороший засіб для дезінфекції "Респур", дійсно для профілактичної обробки достатньо 5 мл препарату на 10 л води, їм вигідно і дезбар'єри заправляти! Можу порекомендувати препарат Біолатік, - не накопичується гній, відсутній неприємний запах на фермі і найголовніше, що для мене стало дуже актуальним, - це виділення тепла підстилкою! Користуюся технологією 2й рік - всім задоволений! +
22 Трав, 17 від Василь
...