• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

Що призводить до нерівномірного розподілу ЗЗР-розчину в обприскувачах?

0 голосів
12 Черв, 17 від Агромэн в категорії ремонт і обслуговування

2 Відповіді

0 голосів
1. некачественные или засоренные распылители . произведите контроль вылива распылителей на воде мерной кружкой и сравните данные с таблицей норм внесения распылителей 2.проверьте систему фильтрации в опрыскивателе и на секциях штанги 3. некачественно вымешанный раствор в баке Если нужна таблица - обращайтесь, вышлем. 0503105542
14 Черв, 17 від UVC (0 балів)
0 голосів
Найчастіше проблеми з внесенням ЗЗР з'являються через несправність, або якщо ви використовуєте нестандартні комплекти сопел. Деякі види сопел несумісні із різними обприскувачами призводить до різниці в тиску робочого розчину. Отже,  на різні ділянки поля припадає різна кількість ЗЗР-розчину. Це може призвести до недоливам або переливам (це означає "підпал" рослин або ж незначний вплив ЗЗР. Щоб вирішити цю проблему виробниками рекомендується використання регулятору тиску і догляд за станом сопел.

Крім сопел, проблеми з внесенням виникають при високому зносі форсунок. Також варто перевіряти їхню присутність взагалі і оглядати їх на наявність бруду і сторонніх предметів.

При сильному зносі форсунок, обприскувач може вносити на 30-60% більше або менше розчину, ніж потрібно. Таким чином, використання старих розпилювачів не може забезпечити рівномірне внесення ЗЗР. Це призводить до того, що поле стає "смугастим" - частина смуг залишається з бур'янами, а інші стають "чистими" через передозування ЗЗР.
15 Черв, 17 від MixFix
...