• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

Чи є сенс сіяти суданку ?

0 голосів
Мені радять посіяти траву суданку,а що воно таке не знаю.Можливо хтось пояснить,є сенс її сіяти і як та коли краще(сіяти)
16 Серп, 16 від Олександр Курков в категорії агротехнології

3 Відповіді

0 голосів
Це хороша кормова культура(однорічна) бистро відростає 2-4укосів залежно від політя.Висіваєця сама остання тоді коли й кукурудза (приблизно) На корма отлічна на сіно не дати перерости досягає до 2-м висоти стебло на подобі сорго.Якщо збираєтесь сіяти на сіно я порадивби луче люцерну.
17 Серп, 16 від Богдан Куліш
0 голосів
Маю негативний досвід -буряни заглушили посів ,тому що ця культура росте дуже повільно на початковій фазі росту. Тому порада -сійте спочатку на невеликій ділянці ,поки не "набєте руку" на цій культурі.
17 Серп, 16 від Сергій Т.
0 голосів
Буду сіять уже третій рік підряд. Площі все збільшую. На зелений корм - найкраща з усіх культур. Люцерну треба сіять під покривну культуру, а суданку - посіяв, закаткував і все. Першого укосу ждать близько місяця, а потім, коли коренева система велика - швидко росте. Головне - не давайте перерости, бо як піде стебло в трубочку - висушить важко. Три, чотири дні - і треба прибирать з площі, бо вже отава росте. Я після кожного укосу трішки підсіваю селітру аміачну, а якщо внесена органіка - то зайве. На зелений корм починаю косить близько 50см довжину стебла, але це залежить ще й від площі посіву, та погодних умов. Я вважаю - суданка найбільш підходить для теперішнього клімату. Це тільки моя думка.
17 Серп, 16 від анонім
...