• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

Если пользуешься отечественными комбайнами, то, как уменьшить потери зерна?

0 голосів
23 Серп, 16 від Павел в категорії збиральна техніка

3 Відповіді

0 голосів
При невысокой скорости уборки отечественные комбайны дают неплохой результат, это некоторые комбайнеры могут гонять по полю, чтобы больше площадь покрыть за день, так вот не всегда скорость - это качество.
25 Серп, 16 від Владислав
0 голосів
Наш украинский центр испытаний техники изучил опыт многих стран и пришел к выводу, что если оснастить комбайны очесывающими жатками, то проблем по своевременной уборке урожая быть не должно. Такие жатки стебли не срезают, поэтому меньшее количество массы поступает в бункер, что увеличивает продолжительность наполнения бункера, меньше повреждается зерно, уменьшаются до минимума потери топлива, реже ломается комбайн. Наши конструкторы из ОАО "Фрегат", КБ "Бердянскосельмаш", компании "Лан", фирмы "Адвис", взяв за образец жатку компании "Шельбурн Рейнольдс", создали "Жон-4" - новые жатки с очесом к комбайнам "Енисей", СК-5 "Нива" и марку "Жон-6" для комбайнов "Славутич", "Дон-1500", "Лан".
25 Серп, 16 від Павел Петрович
0 голосів
В першу чергу багато залежить від комбайнера. Цілком уникнути втрат неможливо, хоч на імпортному комбайні, хоч на нашому. В кожної марки є допустима норма втрати зерна. Ось невеликі рекомендації при роботі на Доні-1500: "На початку кожної зміни треба зробити огляд ущільнень між жаткою, проставкою, похилою камерою. Залізти під комбайн, подивитися ущільнення зтрясної дошки. Фартух над клавішами якщо порветься, то потоками вітру від барабана видуває зерно на землю. Не лінуйтеся вранці оглядати і очищати решета. Багато що залежить від швидкості комбайна. Напевно всюди багато таких "Шумахерів", яким головне - це гектари, а не якість роботи. Обороти мотовила - відповідно швидкості комбайна, особливо у пізні строки збирання, коли зерно вже саме сиплеться з колосу. У процесі праці не лінуйтеся полазити на колінах за комбайном. Подивитися, яка полова сиплеться. При переході з одного поля на інше знову перевірити втрати. Багато втрат йде з ворохом, коли колос запечений в недощовим рік. У нас на Херсонщині - це біда номер один. Регулювання обертів вентилятора і зазору решіт залежать від засміченості, вологості, погодних умов. Багато втрат йде на схилах."
25 Серп, 16 від Комбайнер
...