• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

варто купляти електродвигун?

0 голосів

Чи знає хтось, варто купляти електродвигун 3квт, 3000об.хв, 220в, перша фаза для циркулярки? Чи є вірогідність того, що він може садити мережу під час запуску, та взагалі, чи надійний він? Підкажіть, може краще придбати на 2,2кВт?

30 Серп, 16 від Хожаев в категорії Устаткування

2 Відповіді

0 голосів
В этом случае необходимо учесть, в каком состоянии двигатель при запуске, так как оба будут садить сеть. У меня есть пила на 2,5 кВт, и когда она находится в дереве, мне не всегда удается ее запустить. Я могу посоветовать облегчать старт двигателя путем уменьшения тока запуска. Я думаю, что 3 кВт мощность незначительная, но 2,2 кВт лучше.
30 Серп, 16 від анонім
0 голосів
З цієї теми я мав досвід років двадцять тому. Я отримав перегорілий трифазний асинхронний двигун на 2,8кВт 1400 об/х. Я вирішив віддати його до майстерні, щоб перемотати на однофазний. Я знав, що в однофазному варіанті підключення трифазний двигун працюватиме тільки на 50%, але мені хотілось отримати більше. Та запустити його було досить важко, через те, що погані конденсатори швидко псуються, та ще й небезпечні, а хороші - дорогі. Після завершення роботи майстер виявив досить неприємну річ: незважаючи на те, що в мережі таки було 220В, запуск у денний час був не завжди можливим, а за працюючого двигуна,  лампи у будинку горіли в півсили, при цьому поблимуючи, тобто побутові прилади могли або зіпсуватися, або їх треба було тримати у вимкненому положенні. Більше того працювати вночі взагалі неможливо. Тож ми з майстром вирішили зменшити потужність двигуна до 1,8кВт і на сьогоднішній день він продовжує працювати. Потужності вистачає на всі види робіт, пускаю кнопкою ПНВС без навантаження та додатковий дій, але доводиться слідкувати за навантаженням. Я не є кваліфікованим спеціалістом у даній сфері, я лише описав те, с чим сам мав справу, а дослухатися до цього чи ні-то на Ваш розсуд. До речі, у техпаспорті зазначена сила струму, яку споживає мотор, наприклад, 10,7/6,1А(коли цифра одна, то це свідчить, що паспорт тільки для трифазного підключення) Якщо цифра більша, то це однофазний варіант, якщо менша – трифазний. Пусковий струм, якщо я не помиляюсь, буде в 6-10 разів більше. Робіть висновки з власних ситуації.
30 Серп, 16 від cs-suzun
...