• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

Чув, що іноземні аграрії з метою заощадження коштів на енергоємних роботах починають використовувати нетипові робочі органи. Що скажете?

0 голосів

Чув, що іноземні аграрії з метою заощадження коштів на енергоємних роботах починають використовувати нетипові робочі органи. Що скажете?

16 Вер, 16 від анонім в категорії Професіонал Степаненко С.В.

1 Відповідь

0 голосів
Так і є. Весь світ бореться за мінімальну вартість робіт і бажає заощадити, тому в сільському господарстві, в першу чергу для оранки, почали шукати рішення економії. Німці були передовиками і вивчали як зменшити тертя і вартість робіт. Рішення просте і геніальне. Сталь в місцях найбільшого тертя, а це відвали, замінити на матеріали, що забезпечують мінімальне тертя. Таким матеріалом виявився пластик. Результат вразив, бо при стандартних умовах отримали економію 15% на паливі, а при оранці на ґрунті з високою вологістю економія склала до 30%. При цьому продуктивність трактора виросла на 20%, бо трактор менше буксував. Вигода виявилась одразу по декільком напрямкам: це і на паливі, і на амортизації обладнання, і на зарплаті та ще й строки виконання робіт скоротилися на 10%. Економія палива склала 15%, так як при стандартних умовах на 1 га трактор споживав 20 л, а з використанням пластикових відвалів – 17 л. Економія 3 л на га – порахуйте скільки коштів можна заощадити в сезон, коли кожна копійка на рахунку. І це тільки на паливі! Потрібно сказати, що таке новаторство відбувається не тільки закордоном. В Україні заводи-виробники вже почали пропонувати даний продукт. Тепер і українські аграрії матимуть змогу використовувати в своїй господарській діяльності таку ефективну іноземну технологію, що допоможе їм значно заощаджувати при проведені оранки.
19 Вер, 16 від Техника и технологии (0 балів)
...