• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

Чем яровой ячмень протравить?

0 голосів

Посоветуйте, пожалуйста, чем яровой ячмень протравить? А то препаратов сейчас много выпускают, глаза разбегаются. Не хочется переплачивать. Какой препарат вы использовали, поделитесь опытом? 

11 Жовт, 16 від Иван Боровик (0 балів) в категорії засоби захисту рослин

4 Відповіді

0 голосів
В прошлом году применял Максим-форте. Результат потрясающий. Действует лучше, чем Байтан.
12 Жовт, 16 від Алекс (0 балів)
0 голосів
Попробуйте новый отечественный препарат Захист, спектр действия тот-же что и у Сигенты, а по цене примерно 250 грн/тонна в отличииот 1000 грн и более у аналога
13 Жовт, 16 від Alex (0 балів)
0 голосів
Я так розумію Ви знайшли протруйник насіння?

Протруників дійсно на сьогоднішній день дуже багато, але слід звернути увагу на те, який результат Ви хочете отримати від протруйника. Протруйники є фунгіцидної, інсектицдної або інсектицидно-фунгіцидної дії. Відразу виникає питання від чого повинен бути захист, які проблеми виникають на полі?

Рекомендую протруйник Венцедор від компанії АльфаХім Груп. Двухкомпонентний контактно-системний фунгіцид для протруювання насіння з рістрегулюючими властивостями.
21 Жовт, 16 від Олександр (0 балів)
0 голосів
Нам довiряють, на ринку 10 рокiв! У нас свiй пiдхiд: підготовлений комплекс використовується для підвищення стійкості рослини до стресу до погодних та інших умов, посилення схожості, а також зменшення впливу хвороб. До складу даного комплексу рекомендуємо препарати: - стимулятор росту «Регоплант», «ORGANIC» SIC 02.008.888 (підвищує хлорофіл - до 30%, збільшує листову поверхню, зміцнює імунітет рослини, використовується для боротьби з нематодами та знімає пестицидний стрес); - транспортер макро та мікроелементів «Мочевин К1» (вдвічі посилює кореневу систему та біомасу рослини); - прилипач «ЕПАА-10» (універсальний біологічний клей на основі мікробних полісахаридів ксантану або енпосану, діє, як природний антифриз, а саме, після обробки у рослини підвищується морозостійкість до 5С° на 45 діб, захищає до десяти середньостатистичних дощів, використовується для пролонгації дії інших препаратів). Запрошуємо на сайт www.mbv.org.ua
22 Жовт, 16 від НПП "ВИВАТ" (0 балів)
...