• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

При посадке чеснока на зиму нужно ли вносить гербициды?

0 голосів

При посадке чеснока на зиму нужно ли вносить гербициды? И пользуетесь ли вы прилипателем при опрыскивании сада фунгицидами и инсектицидами? 

11 Жовт, 16 від Тоня (0 балів) в категорії засоби захисту рослин

2 Відповіді

0 голосів
З початку потрібно розуміти навіщо вносити гербіцид з осені на часник. Тобто, наскільки важлива потреба. Коли площа добре підготовлена, вироблена, чиста від бур"янів, часник посаджено і є поява незначних, однорічних бур"янів, в такому випадку недоцільно вносити гербіциди, тому, що бур"яни вимерзнуть і так без зайвих затрат. Щодо багаторічних і коренепаросткових бур"янів, то вони свою активність проявлятимуть на весні, тоді і слід проводить захист, але ситуацію потрібно тримати на контролі дійсно з осені.   Під час обробки саду прилипачами не користуємось, тому що стараємось проводити захист згідно регламентованої інструкції і в оптимальні температурні режими. Нанесення робочої рідини проводимо дрібно розпилювальними форсунками.
12 Жовт, 16 від агРОСТок (0 балів)
0 голосів
При выращивании озимого чеснока применяю почвенные гербициды в осенний период для защиты от основных зимующих двудольных видов сорняков. Рекомендовано использовать один из следующих грунтовых гербицидов: Панда, КЭ (пендиметалин, 330 г/л) в норме 3,0-5,0 л/га или Селефит, КС (прометрин, 500 г/л) при норме 3,0-4,0 л/га. Добавление прилипателя "Тандем" при опрыскивании садов инсектицидами, фунгицидами и микроудобрениями не является обязательным элементом, однако рекомендовано для повышения эффективности их действия, особенно при повышенных температурах воздуха.
12 Жовт, 16 від GalinaIvanova (0 балів)
...