• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

Какие корма для КРС?

0 голосів

Добрый день, посоветуйте, какие корма давать бычку, чтобы скорее набирал массу? Купил три месяца тому назад бычка полугодовалого, а с того времени он не набрал в весе совсем, кормил сеном, соломой, фуражом. 

13 Жовт, 16 від Усенко (0 балів) в категорії корми

2 Відповіді

0 голосів
Розумієте, бички десь з півроку до 10-11 місяців як би зупиняються в рості, а потім починають знову інтенсивно рости з 14-го місяця набирають шию і ребра. Звичайно ж при правильному догляді та годуванні, обробці від паразитів, застосування вітамінів, сіна щоб було вдосталь, сіном потрібно годувати цілий рік, тому що при переводі биків з сіна на фураж вони зменшують у вазі, і відповідно при переводі з фуражу на сіно погано їдять і теж зменшують у вазі. Необхідно сіна давати вдосталь, зерно вранці і ввечері в дробленому вигляді. Води теж багато. І найнеобхідніше - це графік годування в один і той же час. Від породи теж багато що залежить, рекомендую тримати ангусів, безрогі коричневого кольору, в 1,5 року живою вагою близько тонни, при правильному годуванні і догляді. Бики так само не люблять протягів, бетонних підлог (краще дошки не менше 10 см. Товщиною укладені на глину, наприклад шпали). При годуванні краще скласти раціон за поживністю кормів.
17 Жовт, 16 від Василь (0 балів)
0 голосів
годувати потрібно по режиму, це дуже важливо, фураж можна самому приготувати: пшениця - 25%, ячмінь - 25%, кукурудза - 15%, горох - 10%, крейда - 2%, сіль за смаком, деревну золу - 1%, висівки - 10%, дріжджі гранульовані якщо є, премікси можна, але вони дорогі. І глистів виводити, бички не повинні багато ходити, краще тримати на прив'язі, і запам'ятайте головне - потрібен режим.
17 Жовт, 16 від ОлегT (0 балів)
...