Дебати
Рослинництво
Агрохімія
Тваринництво
Сільгосптехніка
Устаткування
Питання професіоналам
Першина Л. В. завідуюча відділом селекції и семеноводства ЧП «Терра-Юг»
Фадєєв Л.В. директор ТОВ «Спецелеватормельмаш»
Косенчук А.Л. директор ООО «Завод «Кировец»
Степаненко С.В. директор компанії ТОВ «Техніка і технології»
Здор Г.В. комерційний директор компанії ТОВ «Агрофірма «Гермес»
Чернобай И.В. директор з науки ТОВ «НВП «АЕРОМЕХ»
Шварцман М. Е. головний інженер ТОВ «Укр.Агро-сервіс»
Механізм аграрних розписок зараз запроваджено в 4-х областях - Харківській, Вінницькій, Полтавській та Черкаській. У нас в цілому вже 59 розписок, з яких 22 - це товарні розписки, 37 - це фінансові розписки. Це дозволило аграріям отримати більш 185 млн. грн. фінансування.
У минулому сезоні на Полтавщині були вдало закриті 10 аграрних розписок. В цьому році закрито ще 1 розписку. Решта ж аграрних розписок ще активні, розрахунок по ним станеться восени, після збору урожаю.
Якщо врахувати, що цей інструмент почали запроваджувати тільки з 2015 року, то маємо вже досить гарні результати. І це добрий показник, що при розповсюдженні розписок на всю Україну ми матимемо дійсно ефективний інструмент.
Серед головних напрямків і цілей роботи Проекту на поточний рік - впровадження Реєстру аграрних розписок на всю територію України. І ми вже цим займаємося.
Завдання Проекту при впровадженні аграрних розписок - створити сприятливі умови, які дозволять максимально захистити інтереси і права як кредиторів, так і сільськогосподарських виробників. Саме тому була створена робоча група за активної участі представників Міністерства юстиції і наших партнерів, на якій ми маємо можливість обговорити і підготувати пропозиції щодо вдосконалення нотаріального посвідчення та виконавчого провадження.
Ждем ваших комментариев и ответов