• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

Выгодно ли заниматься органическим земледелием?

+1 голос
В настоящее время из-за недостатка средств работники сельского хозяйства используют достаточно мало химических препаратов в промышленном производстве аграрной продукции. Следовательно создаются благоприятные условия для ведения органического земледелия. А выгодно ли это? Давайте разбираться.
08 Лист, 16 від Елена М. в категорії Рослинництво

2 Відповіді

0 голосів
Ну дивлячись з боку виробника - це дуже вигідно. Витрати менші порівнюючи зі звичайним землеробством. Ціни ж на продукцію органічну на ринках завжди завищені, бо виробники стверджують про більш трудомістке та педантичне землеробство.
10 Лист, 16 від Роман (0 балів)
0 голосів
Як на мене, зараз займатися органічним землеробством дуже вигідно. Кожен день чуєш про це. А використовувати хімікати при промисловому виробництві не обов'язково, треба обрати культури, для яких не треба використовувати хімію. І звісно ж продавати цю продукцію по більш високій ціні порівнюючи зі звичайними овочами. Вважаю, що більшість людей готові витратити більше грошей за якість.
10 Лист, 16 від Николай Садовый (0 балів)
От як раз у виробництві в промисловому масштабі використовують хімікати при вирощуванні овочів. Ви де-небудь бачили фермера, котрий вирощує овочі у великому обсязі та ще й без використання хімікатів?
...