• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

Як правильно вибирати фрукти та овочі без хімії.

0 голосів
На кожному великому ринку є лабораторія, котра покликана досліджувати якісні показники продуктів до того, як вони відправляться на прилавок, а потім і на стіл до обіду. Чи означає наявність лабораторії на ринку, що ці фрукти та овочі з ринку можна спокійно купувати та їсти? На які ознаки треба звертати увагу? Як відібрати фрукти і овочі без вмісту нітратів?
09 Лист, 16 від Марія в категорії Рослинництво

2 Відповіді

0 голосів
Небезпека нітратів прихована в тому, що потрапивши в організм людини нітрати створюють нітрити, які в свою чергу отруюють людину. Коли ви на ринку обираєте овочі, то слід звернути увагу на розмір овоча. Менше всього нітратів містять в собі фрукти, овочі середнього розміру. Якщо фрукт або овоч має гіркий присмак - у нього зависокий рівень нітратів.
10 Лист, 16 від Николай Садовый (0 балів)
Стосовно гіркоти я з вами не згоден. В мене на городі цей рік усі огірки гіркі, але я не додавав у грунт жодних нітратів.
Ну то ж про огірки всі знають, що вони можуть бути гіркими, ніхто й не подумає про нітрати. А от до інших плодів це рішення підходить. Хочу привести як приклад - кавуни. Зараз нітратами їх колоти стали через ніжки, тому і місць уколів не видно. А раніше може хтось примічав, що в деякому шматочку кавуна був гіркуватий смак, та й колір був гірчичний, ось я про це.
0 голосів
Як на мене, то на око важко визначити, які фрукти безпечні, а які ні. Я завжди купую тільки місцеві фрукти, бо в закордонних постійно містяться нітрати.
10 Лист, 16 від Віктория (0 балів)
На 100 відсотків сказати чи є нітрати важко, але можливо. Для прикладу, вибиріть більшу моркву, вона буде скоріше нітратна. А вірити в те, що овочі з місцевого ринку на 100% "чисті" теж не слід. Раніше, років десять-двадцять назад, місцеві овочі були кращі. А сьогодні і у бабці можете нітратні фрукти купити, вони вже навчені хімікати використовувати на городі.
...