• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

Можно ли взять в аренду у государства землю.Подскажите, есть ли какието социальные программы для малых фермеров в Украине

+7 голосів
Здравствуйте!Меня зовут Виктор.Я занимаюсь выращиванием ягодных культур (клубника,малина),а также пчеловодством. В этом году купил небольшой участок в Магдалиновском районе,но его не достаточно для высаживания нашего посадочного материала и для размещения нашей не большой пасики пчел. Мы нуждаемся в земле, готовы взять в аренду у государства.Подскажите, есть ли какието социальные программы для малых фермеров в Украине и возможно ли получение помощи(аренда,получение земли в этом районе ).
26 Січ, 17 від Виктор в категорії Правові питання

1 Відповідь

0 голосів

Проект Unlimit Ukraine підтримує інноваційних підприємців.

Якщо у вас свій стартап, ви можете показати себе в проекті Unlimit Ukraine, котрий інвестує Європейська Бізнес Асоціація. До його учасників входять новаторські фірми, такі як Drone.ua. Ця фірма виконує технічну підтримку АПК. Якщо ваша справа відноситься до малого та середнього бізнесу, ви розпочали її не більше семи років назад і ви виготовляєте сучасну і якісну продукцію, то у вас є всі шанси потрапити до каталогу кращих українських виробників. А в цьому проекті бізнесмени мають змогу отримати консультації та інфопідтримку, бізнес-контакти.

10 Бер, 17 від Тимур (0 балів)
...