• Реєстрація

Дебати

Категорія питань

Користувач ppu-profit.com

Стаж на сайті: 6 років (since 22 Жовт, 16)
Група: Зареєстрований користувач
Полное имя: office@ppu-profit.com
Місцезнаходження: +380676305521, +380503568158
Сайт: http://www.ppu-profit.com/
Про сайт: ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ).

        Нанесення напиленням проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолетами для змішування та напилення Graco Fusion AP, Gama Master, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray («Elastopor H») – ТУ У В.2.7–25.2–20068365–001: 2011, виробництва BASF POLYURETHANES GMBH, Німеччина). Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють тільки при необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових променів. Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати. Дозволяється прямий контакт пінополіуретану з продуктами харчування.

        Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва і застосування пінополіуретану теплоізоляційного і герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011 становить не менше 30 років від дати виготовлення.

      Працюємо по всій Україні. Знаходимось у передмісті Києва.
      Маємо професійний досвід більше 12 років по напиленню жорсткого пінополіуретану в різних сферах його застосування: АПК, холодильні та морозильні камери, промисловий та комерційний сектор, житлове та приватне будівництво, мансардні поверхи, горища, гідроакумулятори, ємності, автотранспорт, плав. засоби, понтони тощо. Внутрішньо та зовнішньо. Максимально ефективне утеплення, теплоізоляція, термоізоляція, гідроізоляція – ці всі Технічні Завдання максимально ефективно та довгостроково вирішує жорсткий пінополіуретан із закритою коміркою.

     Овоче – та фруктосховища, холодильні, морозильні та сушильні камери, тваринницькі та птахо комплекси, камери для вирощування грибів, ангари, виробничі, комерційні, офісні та складські приміщення, ємності, котельні, баки – гідроакумулятори тощо – пінополіуретан успішно збереже тепло або холод, допоможе підтримати необхідний мікроклімат та температуру, подовжить ресурс холодильного та опалювального обладнання, зменшить витрати на енергоносії, а в решті решт – заощадить та збереже Ваші кошти.
          
Ціноутворення 2022 р:

          В залежності від виробника компонентів /від відомих виробників жорстких пін із закритою коміркою України, КНР, Туреччини, Іспанії, Польщі, Німеччини тощо до світового лідера галузі - Німецького BASF/, вартість робіт з матеріалами:

→  245 $ – 255 €/м3 ППУ у готовій, жорсткій формі, закрита комірка, щільністю ППУ       ≤ (35 ~ 40) кг./м3 при температурі поверхні, більшій за +120С  в гривнях по курсу, з ПДВ (ТОВ) чи без (ФОП, третя група).

     
      Також активно працюємо Вашим матеріалом (компонентами відомих виробників жорстких пінополіуретанових систем, ППУ із закритою коміркою) за договірними фіксованими цінами за переробку і професійне нанесення напиленням комплекту, тони.*

       
       Остаточна вартість завжди формується індивідуально, з урахуванням конкретних умов і обсягів виконуваних робіт, наявності та ціни сировини, відрядження робітників, доставки матеріалів та устаткування на об'єкт. За умов виконання робіт по складній поверхні та/або в прохолодну погоду на поверхню із температурою менше за +120С кінцева вартість визначається ВИКЛЮЧНО за фактом використаного матеріалу у кг. При плюсовій температурі поверхні меншій за +120С у більшості випадків працювати можна, але загальна вартість за рахунок збільшення щільності пінополіуретану у готовій формі до + 50 % і більше, буде значно вищою.
      Роботи проводяться персоналом з великим досвідом робіт (у діючих операторів більше 12-ти років у найрізноманітніших сферах застосування ППУ) з напилення ППУ та поліурії, установками – дозаторами високого тиску з переробки пінополіуретану (ППУ) і полісечовини ПМ і ГПМ (полімочевини, поліурії), рекомендаційні листи.
     Гарантія якості на роботи та матеріали: не менше 5 років, на німецький BASF – не менше 10 років. Термін експлуатації БАСФ не менше 30-ти років. Є український досвід.
     На матеріали БАСФ додаються сертифікати України, є Технічні Умови.
     Професійне обладнання високого тиску із гідравлічним приводом (380 В, 25 кВт), у наявності усе необхідне, тура (ліси на колесах), дизельна теплова гармата потужністю 30 кВт, нагрівальні пояси для сировини у бочках, професійний пірометр для виявлення можливого конденсату на поверхні тощо. Стабільно висока якість, гарантія. Консультація, прозорі, зрозумілі Вам розрахунки, відповідальний підхід.       
По усім посиланням на офіційний сайт, соціальні мережі – усі виконані роботи (об’єкти), фото та відео виключно наші.

   * Коли працюємо Вашим матеріалом: Беремо за основу Ваші розрахунки або розрахунок необхідної кількості матеріалів робимо ми, відповідно до Технічного Завдання, виходячи із мінімально необхідних даних, таких як: лінійні розміри будови, фотографії поверхонь, загального вигляду, підлоги та стелі, Ваші вимоги до температурного режиму після напилення - очікуваний результат від термоізоляції ППУ тощо. Узгоджуємо умови проведення робіт /проживання, харчування персоналу - так/ні, години та дні можливого проведення робіт - для нас у пріоритеті можливість працювати цілодобово у будь-які дні. Буває на об'єктах діють обмеження на ніч, вранці та ввечері, у вихідні дні, це все важливо знати заздалегідь/. Погоджуємо максимально технічні моменти та нюанси, обговорюємо підготовку поверхні, якщо така необхідна, захист, за такої потреби, усього, що може бути пошкодженим від попадання мілкої фракції ППУ при напиленні (вона є, без цього ніяк), погоджуємо час початку робіт та строки виконання, форму та порядок оплати. "Б'ємо по руках". Якщо компоненти замовником ще не закуплені і у Вас немає чіткого розуміння щодо виробника – обговорюємо варіанти і Ви приймаєте виважене рішення, чим саме працюємо. Ви оплачуєте напряму, частіше за все із ПДВ, безпосередньо дилеру або постачальнику матеріал із доставкою собі на об'єкт (іноді можемо привезти ми, вагою до однієї тони). Приступаємо до роботи в обумовлений час.

Нами виконані роботи, 2009 – 2022:  http://www.ppu-profit.com/index/0-2


Завжди раді бачити Вас своїми партнерами

Активність ppu-profit.com

Бали: 0 балів
Запитання: 0
Відповіді: 0
Коментарі: 0
Голосував: 0 запитань, 0 відповідей
Його голоси: 0 голосів ЗА, 0 голосів ПРОТИ
Голоси за нього: 0 голосів ЗА, 0 голосів ПРОТИ

Стіна повідомлень для ppu-profit.com

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, перед тим як залишити повідомлення на стіні.
...